Instalacje – montaż rekuperatorów Wrocław

Profesjonalny montaż rekuperatorów Wrocław

ADK Chłodnictwo i Klimatyzacja z Wrocławia to przedsiębiorstwo, które od lat działa w branży systemów wentylacyjnych i klimatyzujących. W ofercie naszej firmy znajduje się m.in. montaż rekuperatorów. Są to wymienniki ciepła, które mają za zadanie efektywnie odzyskiwać z otoczenia ciepło poprzez przekazywanie energii pomiędzy dwoma strumieniami powietrza. To innowacyjne rozwiązanie, które obecnie zyskuje coraz większą popularność na rynku budowlanym. Jeśli interesuje Państwa to przyjazne dla środowiska rozwiązanie, warto nam zaufać – od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług i korzystają z pomocy naszych specjalistów.
W ADK – Wrocław umożliwiamy wybór idealnego systemu wentylacyjnego na miarę Państwa potrzeb. Klimatyzacja, chłodnictwo czy instalacje rekuperatorów nie mają przed nami tajemnic. Ten efektywny system pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu domu nawet do pięćdziesięciu procent, służy ochronie środowiska i zapewnia poprawę warunków życia mieszkańców. Każdy domownik odetchnie pełną piersią, a dostęp do świeżego, czystego powietrza poprawi samopoczucie osób przebywających w rekuperowanych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu tej technologii do pomieszczeń dostarczane jest świeże, przefiltrowane powietrze z zewnątrz.

Instalacje rekuperatorów we Wrocławiu

Montaż rekuperatora powietrza to rozwiązanie, które pozwala na mechaniczną wymianę powietrza przy odzysku ciepła zużytego. Możliwe staje się oddawanie uchodzącego z wnętrza ciepła świeżemu powietrzu, które do niego wpada. W rezultacie odbywa się efektywna wymiana cieplna, która jest komfortowa dla wszystkich mieszkańców, dostarczając pokłady świeżego i czystego powietrza. To wszystko sprawia, że ten sposób odzyskiwania ciepła naprawdę się opłaca i pozwala zaoszczędzić aż do 50% kosztów przeznaczonych na ogrzewanie domu.