Montaż klimatyzacji Wrocław

Profesjonalna usługa montażu klimatyzacji

Decyzja o montażu klimatyzacji w domu lub w firmie została podjęta? Model klimatyzatora wybrany? Pozostała tylko instalacja urządzenia i pytanie, czy potrzebny jest do tego specjalista? Choć procedura montażu klimatyzacji może wyglądać na nieskomplikowaną, należy zdecydowanie powierzyć to zadanie specjalistom. Oprócz bowiem samego montażu jednostki zachodzi również konieczność przeprowadzenia próby szczelności montowanego urządzenia po instalacji, a także wykonania czynności odpowietrzania, które polegają na wyssaniu powietrza i obniżeniu ciśnienia w układzie chłodniczym w celu odparowania wilgoci. Jeśli interesuje cię klimatyzacja w domu lub firmie – zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy ADK – Wrocław!

Gwarancja niezawodności i szybkiej realizacji

Po wykonanym montażu klimatyzacji nie możemy od razu cieszyć się idealnym klimatem w pomieszczeniu. Trzeba jeszcze zmierzyć podstawowe parametry klimatyzacji. Montaż klimatyzacji wykonany przez naszych wykwalifikowanych pracowników z firmy ADK z Wrocławia, którzy dysponują odpowiednimi umiejętnościami, uprawnieniami i doświadczeniem, które daje gwarancję, że urządzenie będzie cieszyć się sprawnością przez długie lata.

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu

Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy ADK, dlatego też z chęcią doradzamy klientom z tych okolic, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na klientów spoza województwa dolnośląskiego. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą zarówno przy zakupie i montażu pojedynczej, niewielkiej klimatyzacji, jak też przy większej inwestycji. Doradzamy jaki model klimatyzatora wybrać, w zależności od miejsca jego montażu. Inny sprzęt sprawdzi się w prywatnym domu lub mieszkaniu, a inny w przedsiębiorstwie lub firmie.
Możemy stwierdzić, że najczęściej wybierane są klimatyzatory typu split, które składają się z dwóch jednostek. Jedna część klimatyzacji jest montowana w pomieszczeniu, natomiast druga na zewnątrz, czyli na elewacji, dachu, lub na gruncie. Obie części są połączone przewodami, w których płynie czynnik chłodniczy. Dlatego montaż klimatyzacji musi wykonać specjalista, który zwróci uwagę na to, co konieczne. W ADK – Wrocław znajdziecie takich fachowców, dla których dobrze wykonany montaż klimatyzacji, wygoda klientów i możliwie długi czas użytkowania sprzętu w dobrej kondycji oraz jakość klimatyzatora jest priorytetem.

Jaki wybrać sposób montażu klimatyzacji?

Jeśli przy montażu klimatyzacji zewnętrznej nie mamy zbyt dużego wyboru, gdyż ograniczany jest np. przez warunki pogodowe, to przy instalacji modułu w pomieszczeniu mamy więcej możliwości montażowych. Chociażby klimatyzatory ścienne, przypodłogowe, podobne do grzejników, lub kanałowe, dzięki którym unika się sterowania w każdym pomieszczeniu. We wnętrzach, z wysoko zawieszonymi sufitami, najczęściej stosowany jest montaż klimatyzacji kasetonowych lub podsufitowych, które przytwierdzane są do konstrukcji stropu.
Jedno jest pewne. Niezależnie jaki sposób montażu klimatyzacji zostanie wybrany do pomieszczenia prywatnego lub firmowego, nasza firma ADK – Wrocław działa kompleksowo i służy pomocą na każdym etapie, począwszy od wyboru modelu, dostarczenia sprzętu, instalacji, skończywszy na serwisowaniu klimatyzacji i demontażu.