Montaż klimatyzacji Wrocław

Profesjonalna usługa montażu klimatyzacji

Decyzja o montażu klimatyzacji w domu lub w firmie została podjęta? Model klimatyzatora wybrany? Pozostała tylko instalacja urządzenia i pytanie, czy potrzebny jest do tego specjalista? Choć procedura montażu klimatyzacji może wyglądać na nieskomplikowaną, należy zdecydowanie powierzyć to zadanie specjalistom. Oprócz bowiem samego montażu jednostki zachodzi również konieczność przeprowadzenia próby szczelności montowanego urządzenia po instalacji, a także wykonania czynności odpowietrzania, które polegają na wyssaniu powietrza i obniżeniu ciśnienia w układzie chłodniczym w celu odparowania wilgoci. Jeśli interesuje cię klimatyzacja w domu lub firmie – zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy ADK – Wrocław!

Gwarancja niezawodności i szybkiej realizacji

Po wykonanym montażu klimatyzacji nie możemy od razu cieszyć się idealnym klimatem w pomieszczeniu. Trzeba jeszcze zmierzyć podstawowe parametry klimatyzacji. Montaż klimatyzacji wykonany przez naszych wykwalifikowanych pracowników z firmy ADK z Wrocławia, którzy dysponują odpowiednimi umiejętnościami, uprawnieniami i doświadczeniem, które daje gwarancję, że urządzenie będzie cieszyć się sprawnością przez długie lata.

Pamiętaj o systematycznym serwisie

Jeśli montaż klimatyzacji w mieście Wrocław przebiegł pomyślnie, wciąż należy pamiętać o systematycznym serwisie urządzenia. Dopiero wtedy ma się pewność, że układ chłodzący działa prawidłowo. Ma to istotne znaczenie z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze nieserwisowany produkt może ulec niepotrzebnym, a co najgorsze kosztownym awariom. Po drugie brak systematycznych przeglądów potrafi odbić się w negatywny sposób na zdrowiu, ponieważ w trakcie serwisu ekspert pozbywa się grzybów oraz drobnoustrojów. Serwis klimatyzacji w przypadku urządzeń intensywnie użytkowanych, przeprowadza się nawet kilka razy w roku. Odpowiednie zalecenia w tym zakresie zawsze przedstawia ekspert.

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu

Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy ADK, dlatego też z chęcią doradzamy klientom z tych okolic, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na klientów spoza województwa dolnośląskiego. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą zarówno przy zakupie i montażu pojedynczej, niewielkiej klimatyzacji, jak też przy większej inwestycji. Doradzamy jaki model klimatyzatora wybrać, w zależności od miejsca jego montażu. Inny sprzęt sprawdzi się w prywatnym domu lub mieszkaniu, a inny w przedsiębiorstwie lub firmie.
Możemy stwierdzić, że najczęściej wybierane są klimatyzatory typu split, które składają się z dwóch jednostek. Jedna część klimatyzacji jest montowana w pomieszczeniu, natomiast druga na zewnątrz, czyli na elewacji, dachu, lub na gruncie. Obie części są połączone przewodami, w których płynie czynnik chłodniczy. Dlatego montaż klimatyzacji musi wykonać specjalista, który zwróci uwagę na to, co konieczne. W ADK – Wrocław znajdziecie takich fachowców, dla których dobrze wykonany montaż klimatyzacji, wygoda klientów i możliwie długi czas użytkowania sprzętu w dobrej kondycji oraz jakość klimatyzatora jest priorytetem.

Jaki wybrać sposób montażu klimatyzacji?

Jeśli przy montażu klimatyzacji zewnętrznej nie mamy zbyt dużego wyboru, gdyż ograniczany jest np. przez warunki pogodowe, to przy instalacji modułu w pomieszczeniu mamy więcej możliwości montażowych. Chociażby klimatyzatory ścienne, przypodłogowe, podobne do grzejników, lub kanałowe, dzięki którym unika się sterowania w każdym pomieszczeniu. We wnętrzach, z wysoko zawieszonymi sufitami, najczęściej stosowany jest montaż klimatyzacji kasetonowych lub podsufitowych, które przytwierdzane są do konstrukcji stropu.
Jedno jest pewne. Niezależnie jaki sposób montażu klimatyzacji zostanie wybrany do pomieszczenia prywatnego lub firmowego, nasza firma ADK – Wrocław działa kompleksowo i służy pomocą na każdym etapie, począwszy od wyboru modelu, dostarczenia sprzętu, instalacji, skończywszy na serwisowaniu klimatyzacji i demontażu.

Klimatyzacja daje wiele korzyści

Montaż klimatyzacji w domach na terenie miasta Wrocław wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim w ten sposób najłatwiej zadbać o własny komfort, gdy chodzi o optymalną temperaturę. Wystarczy do tego parę kliknięć oraz krótka chwila, w czasie której urządzenie przystąpi do pracy. Zafunduj sobie komfortowy wypoczynek w trakcie upalnych dni lub zdrowy sen podczas dusznych nocy. Dodatkowo klimatyzacja w pewnym stopniu oczyszcza powietrze, poprzez jego osuszenie. Dzięki temu łatwiej walczyć z drobnoustrojami, co docenią m.in., alergicy. To kolejna korzyść, jaką zapewnia montaż urządzenie na terenie miejscowości Wrocław. Przekonaj się o tych wszystkich zaletach na własnej skórze .

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Instalacja klimatyzacji w domach na terenie miasta Wrocław może rodzić wiele pytań. Wiemy o tym, dlatego klientom oferujemy nie tylko eksperckie usługi, ale także profesjonalne doradztwo. Wyczerpująco wspieramy partnerów już na etapie wyboru urządzeń, aby następnie przeprowadzić skuteczny montaż klimatyzacji we Wrocławiu. Zawsze stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, starając się elastycznie dostosować do potrzeb klientów. Mowa tu o cenie usługi, a także jakości urządzeń oraz terminie wykonania prac. Zapewniamy komfortową instalację klimatyzacji. Z nami unikniesz przykrych komplikacji, a samo urządzenie będzie działało wydajne i skutecznie przez długi czas