Montaż klimatyzacji

Profesjonalna usługa montażu klimatyzacji

Decyzja o montażu klimatyzacji w domu lub w firmie została podjęta? Model klimatyzatora wybrany? Pozostała tylko instalacja urządzenia i pytanie, czy potrzebny jest do tego specjalista? Oczywiście montaż klimatyzacji nie jest wielce skomplikowany, ale mimo tego warto oddać to zadanie specjalistom, szczególnie gdy po instalacji trzeba wypróbować szczelność montowanego urządzenia. Trzeba też wykonać odpowietrzanie, które polega na wyssaniu powietrza i obniżenia ciśnienia w układzie chłodniczym w celu odparowania wilgoci.

Gwarancja niezawodnoci i szybkiej realizacji

Po wykonanym montażu klimatyzacji nie możemy od razu cieszyć się idealnym klimatem w pomieszczeniu. Trzeba jeszcze zmierzyć podstawowe parametry klimatyzacji. Montaż klimatyzacji wykonany przez naszych wykwalifikowanych pracowników z firmy ADK z Wrocławia, którzy dysponują odpowiednimi umiejętnościami, uprawnieniami i doświadczeniem, które daje gwarancję, że urządzenie będzie cieszyć się sprawnością przez długie lata.

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu

Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy ADK, dlatego też z chęcią doradzamy klientom z tych okolic, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci też na klientów spoza województwa dolnośląskiego. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą zarówno przy zakupie, jak i montażu pojedynczej, niewielkiej klimatyzacji, jak też przy większej inwestycji. Doradzamy jaki model wybrać w zależności od miejsca montażu klimatyzatorów. Inny sprzęt sprawdzi się w prywatnym domu lub mieszkaniu, a inny w przedsiębiorstwie lub firmie.

Możemy stwierdzić, że najczęściej wybierane są klimatyzatory typu split, które składają się z dwóch jednostek. Jedna część klimatyzacji jest montowana w pomieszczeniu, natomiast druga na zewnątrz, czyli na elewacji, dachu, lub na gruncie. Obie części są połączone przewodami, w których płynie czynnik chłodniczy. Dlatego montaż klimatyzacji musi wykonać specjalista, który zwróci uwagę na to, co konieczne. We Wrocławiu posiadamy takich fachowców, dla których dobrze wykonany montaż klimatyzacji, wygoda klientów i możliwie długi czas użytkowania sprzętu w dobrej kondycji oraz jakość klimatyzatora jest priorytetem.

Jaki wybrać sposób montażu klimatyzacji?

Jeśli przy montażu klimatyzacji zewnętrznej nie mamy zbyt dużego wyboru, który ograniczany jest przez warunki pogodowe, to przy instalacji modułu w pomieszczeniu mamy w czym wybierać. Chociażby wśród klimatyzatorów ściennych, przypodłogowych podobnych do grzejników lub kanałowego, dzięki któremu unika się sterowania w każdym pomieszczeniu. We wnętrzach z wysoko zawieszonymi sufitami najczęściej stosowany jest montaż klimatyzacji kasetonowych lub podsufitowych, które przytwierdzane są do konstrukcji stropu.

Jedno jest pewne. Niezależnie jaki sposób montażu klimatyzacji zostanie wybrany do pomieszczenia prywatnego lub firmowego, nasza wrocławska firma ADK działa kompleksowo i służy pomocą na każdym etapie, począwszy od wyboru modelu, dostarczenia sprzętu, instalacji, skończywszy na serwisowaniu i demontażu.

Szybki kontakt

 
ADK Chłodnictwo Klimatyzacja
ul. Kurkowa 65/13
50-210 Wrocław
 
 
+48 605 617 080